Květen 2007

Pokousání

30. května 2007 v 22:06 | Venom |  Úvod
Na adrese http://s5.bitefight.cz/c.php?uid=29785 vás můžu pokousat.Nabojte se.Mám zalořená účet na BiteFight(Upíři vs. Vlkodlaci).Za kliknutí na tento odkaz dostanuzlato a maso.Prosím,jděte na tu stránku.☺

Videa

22. května 2007 v 20:22 | Venom |  SPIDER-MAN 3

Wallpapers

22. května 2007 v 19:22 | Venom |  SPIDER-MAN 3

Informace z www.kfilmu.net

22. května 2007 v 16:18 | zdroj-kfilmu.net |  Úvod
Ve filmu Spider-Man™ 3 od společnosti Columbia Pictures se znovu sešli herci a filmaři z prvních dvou úspěšných dobrodružství a vytváří síť tajemství, pomsty, lásky a odpuštění.

Ve filmu Spider-Man™ 3, založeném na legendárních sériích Marvel Comics, se Peterovi Parkerovi konečně podařilo najít rovnováhu mezi jeho oddaností vůči M.J. a jeho povinnostmi superhrdiny. Ale na obzoru se chystá bouřka. Když se jeho oblek náhle změní na černočerný a vzrostou jeho schopnosti, také to přemění Petra, vynese to na povrch temnou, pomstychtivou stránku jeho osobnosti, nad kterou se pokouší získat kontrolu. Pod vlivem svého obleku se Peter stává přespříliš sebevědomým a začíná zanedbávat lidi, kterým na něm nejvíc záleží. Peter je donucen vybrat si mezi svůdnou mocí svého nového obleku a soucitným hrdinou, kterým kdysi býval. Musí překonat své osobní démony, když dva nejobávanější zločinci Sandman a Venom spojí svou jedinečnou moc a žízní po odplatě vůči Peterovi a všem, které miluje.

Tagy uživatelů (top 25) [Nejpopulárnější tagy]

Hodnocení

Hodnotilo: 241 | Průměrné hodnocení: 85.7% | Bez anonymů: 83.6%
Vaše hodnocení: 0%10%20%30%40%50%60%70%80%90%100%???

Další data k filmu

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]>

Bonusové materiály

//<![CDATA[ //]]>

Základní informace

Český název: Spider-Man 3
Originální název: Spiderman 3
Česká premiéra: 3. května 2007 (před 19 dny)
Světová premiéra: 1. května 2007 (před 21 dny)
Natočeno: USA 2007
Režie: Sam Raimi
Scénář: Sam Raimi, Alvin Sargent, Ivan Raimi
Kamera: Bill Pope
Hudba: Christopher Young
Hrají: Tobey Maguire (Peter Parker/Spider-Man), Kirsten Dunst (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Thomas Haden Church (Sandman), Topher Grace (Venom), Bryce Dallas Howard (Gwen Stacy), Rosemary Harris (May Parkerová), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), James Cromwell (kapitán Stacy), Theresa Russell (Emma Marková), Dylan Baker (Dr. Curt Connors), Bill Nunn (Joseph "Robbie" Robertson), Bruce Campbell (učitel), Elizabeth Banks (slečna Brantová), Cliff Robertson (strýc Ben Parker), Ted Raimi (Hoffman), Perla Haney-Jardine (Penny Marková), Elya Baskin (pan Ditkovitch), Stan Lee (muž na Times Square), Michael Papajohn (Dennis Carradine), Lucy Gordon (Jennifer Duganová), Marc Vann, Joe Bays (manažer jazzového klubu), Robert Curtis-Brown (technik), Andre B. Blake (policista), Emilio Rivera (policista), Dan Callahan (jazzový hudebník)
Délka: 140 minut
Žánr: Akční / Sci-fi
Distributor: Columbia Pictures

Sam

19. května 2007 v 19:57 | Venom |  Sam Raimi
Odkud jenom začít? Ok, od narození. Narodil jsem se coby Samuel Marshall Raimi (Sam Raimi zní prostě líp) 23. října 1959 v Michiganu. Už od mala jsem měl tři velké lásky: filmy, Spider-Mana a aby nikdo neřekl, že sport je filmařům cizí, měl jsem v oblibě baseball. Film byl ale jednoznačně na prvním místě. A co se týče Spider-Mana, mamka mi dokonce jednou ušila jeho kostým, se kterým jsem se pak chlubil kamarádům. Chtěl jsem být tenkrát jako on. Naštěstí jsem na tom nebyl až tak zle, takže z okna jsem nikdy nevyskočil. A ani jsem nikoho neubodal ve sprše přesto, že jsem se později zamiloval do filmů Alfreda Hitchcocka, zvláště do Psycha. Náklonnost k němu mi zůstala dodnes, hlavně k jeho stylu oblékání. Ne že bych se převlékal za matku Normana Batese, ale stejně jako Hitch trávím většinu času na place v elegantním kvádru.
Během dovolených rodiče často natáčeli "rodinná videa", což jsem sice nikdy moc nemiloval, ale na druhou stranu to mělo i svou světlou stránku, totiž kameru. S ní jsem přišel do styku v pubertě (tenkrát to byly nejrůznější styky). S partou kamarádů, z nichž budete určitě všichni znát Bruce Cambella, jsme natáčeli naše první horory. Probíhalo to většinou tak, že jsme se sbalili a vyrazili na chatu do lesa, kde jsme točili a točili. Menší přelom nastal ve chvíli, kdy jsme na škole stvořili dvaatřicetiminutovou hororovou ptákovinu Within The Woods. Byla o tom, jak si čtyřčlenná parta mladíků vyrazí na víkend do hor, kde se ubytují ve srubu uprostřed lesa. Bruce si tam zahrál chlápka, který se svou holkou spí ve spacáku pod širákem a ráno z ničeho nic zmizí. Jeho holka se ho vydává hledat, ale to ještě netuší, že les obývají démoni. Celá tahle šílenost nás stála zhruba 1600 doláčů a hodně se líbila i školské radě, což mě osobně až tak netěšilo. Školu jsem nikdy neměl moc v lásce…

Informace

19. května 2007 v 19:52 | Venom |  Tobey Maguire

Tobey Maguire

Herec

Datum narození: 27.06.1975 Místo narození: Santa Monica, California, USA Znamení: Rak

Přehled
Životopis
Filmografie
Diskuse (49)
Fotogalerie (49)

Fotogalerie (49 fotek): Další fotky >>>
Životopis: [editovat životopis Tobey Maguire] Je synem kuchaře a sekretářky, kteří se rozvedli, když mu byly dva roky. Vyrůstal v Oregonu, Washingtonu, Britské Kolumbii a jižní Kalifornii. Ukončil pouze základní vzdělání a začal se uplatňovat jako dětský herec v reklamách a v TV pořadech; jako host se objevil v seriálech Roseanne - ČTV, Blossom, Earie, Indiana a Walker, Texas Ranger - ČTV. Do širšího povědomí vstoupil titulní rolí předměstského teenagera s přebujelou fantazií Scotta Melroda v sitcomu Great Scott! (1992, Ohromný Scott!). Na film. plátně se uvedl po boku svého kamaráda Leonarda DiCapria v adaptaci autobiografické knížky Tobiase Wolffa Život jednoho chlapce (r. M.
celý životopis >>> Filmografie:
2007Spider-Man 3 (Spider-Man 3) ...Peter Parker/Spider-Man
2006Dobrý Němec (Good German, The) ...Patrick Tully
2004Spider-Man 2 (Spider-Man 2) ...Peter Parker/Spider-Man
2003Seabiscuit (Seabiscuit) ...Red Pollard
2002Jack Black: Spider-Man ...Peter Parker
2002Spider-Man (Spider-Man) ...Spider-Man/Peter Parker

SPIDER-MAN 3

19. května 2007 v 19:49 | Venom |  Úvod
Peter Parker si opět oblékne pavoučí kostým a pustí se do ochraňování nevinných, jenže jak se zdá, tentokrát to nebude mít vůbec jednoduché. Když porazil šíleného Green Goblina a znepřátelil si tak svého nejlepšího přítele Harryho Osborna, zdálo se, že by se mohl začít věnovat lovením obyčejných pouličních zločinců a zachraňování starých žen, které se rozhodly nepřecházet silnici na vyznačených místech. Jenže pak přišel Dr. Octopusovi, který se ukázal být velice silným soupeřem a zdálo se, že jeho likvidace nebude ani pro takového hrdinu jako je Spider-Man jednoduchá.

Klidný život je přerušen útěkem nebezpečného muže z přísně střeženého vězení, který dokáže své tělo přeměnit v písek. New Yorkskými ulicemi se začne ozývat houkání policejních hlídek, které pročesávají město, aby zločince poslaly tam kam patří. Peter Parker se jako reportér dostane k policejnímu vyšetřování a seznámí se s půvabnou Gwen Stacy, dcerou jednoho policisty. Jenže mezitím tajemný uprchlík uzavře spojenectví s Harry Osbornem a přislíbí mu, že pořádně znepříjemní Spider-Manův život. Ovšem to není jediný, kdo mladého hrdinu znepokojuje. Eddie Brock, dotěrný reportér najatý Jonahanem Jamesonem, totiž podrobně zkoumá Peterův život a snaží se zjistit co je na něm tak zajímavého, že kvůli němu nechala Mary Jane svého přítele. A aby toho nebylo málo na Spider-Manově těle se usídlí záhadný symbiont, který mu také pořádně zavaří... (Dudek)