Informace z www.kfilmu.net

22. května 2007 v 16:18 | zdroj-kfilmu.net |  Úvod
Ve filmu Spider-Man™ 3 od společnosti Columbia Pictures se znovu sešli herci a filmaři z prvních dvou úspěšných dobrodružství a vytváří síť tajemství, pomsty, lásky a odpuštění.

Ve filmu Spider-Man™ 3, založeném na legendárních sériích Marvel Comics, se Peterovi Parkerovi konečně podařilo najít rovnováhu mezi jeho oddaností vůči M.J. a jeho povinnostmi superhrdiny. Ale na obzoru se chystá bouřka. Když se jeho oblek náhle změní na černočerný a vzrostou jeho schopnosti, také to přemění Petra, vynese to na povrch temnou, pomstychtivou stránku jeho osobnosti, nad kterou se pokouší získat kontrolu. Pod vlivem svého obleku se Peter stává přespříliš sebevědomým a začíná zanedbávat lidi, kterým na něm nejvíc záleží. Peter je donucen vybrat si mezi svůdnou mocí svého nového obleku a soucitným hrdinou, kterým kdysi býval. Musí překonat své osobní démony, když dva nejobávanější zločinci Sandman a Venom spojí svou jedinečnou moc a žízní po odplatě vůči Peterovi a všem, které miluje.

Tagy uživatelů (top 25) [Nejpopulárnější tagy]

Hodnocení

Hodnotilo: 241 | Průměrné hodnocení: 85.7% | Bez anonymů: 83.6%
Vaše hodnocení: 0%10%20%30%40%50%60%70%80%90%100%???

Další data k filmu

//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]>

Bonusové materiály

//<![CDATA[ //]]>

Základní informace

Český název: Spider-Man 3
Originální název: Spiderman 3
Česká premiéra: 3. května 2007 (před 19 dny)
Světová premiéra: 1. května 2007 (před 21 dny)
Natočeno: USA 2007
Režie: Sam Raimi
Scénář: Sam Raimi, Alvin Sargent, Ivan Raimi
Kamera: Bill Pope
Hudba: Christopher Young
Hrají: Tobey Maguire (Peter Parker/Spider-Man), Kirsten Dunst (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Thomas Haden Church (Sandman), Topher Grace (Venom), Bryce Dallas Howard (Gwen Stacy), Rosemary Harris (May Parkerová), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), James Cromwell (kapitán Stacy), Theresa Russell (Emma Marková), Dylan Baker (Dr. Curt Connors), Bill Nunn (Joseph "Robbie" Robertson), Bruce Campbell (učitel), Elizabeth Banks (slečna Brantová), Cliff Robertson (strýc Ben Parker), Ted Raimi (Hoffman), Perla Haney-Jardine (Penny Marková), Elya Baskin (pan Ditkovitch), Stan Lee (muž na Times Square), Michael Papajohn (Dennis Carradine), Lucy Gordon (Jennifer Duganová), Marc Vann, Joe Bays (manažer jazzového klubu), Robert Curtis-Brown (technik), Andre B. Blake (policista), Emilio Rivera (policista), Dan Callahan (jazzový hudebník)
Délka: 140 minut
Žánr: Akční / Sci-fi
Distributor: Columbia Pictures
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama