Názory 3

1. června 2007 v 1:00 | Venom |  SPIDER-MAN 3

Trojka

Rozhodně teda za sebe nemůžu říct, že by mě třetí díl zklamal. Ten nápad se zlým Spider-Manem byl vážně bezvadný. Co mě trochu vadilo byla jdélka filmu, tam by se klidně mohlo ubrat, ale víc mě rozladilo - již několikrát zde také odsuzováno - scéna přeletu před americkou vlajkou. Oni jsou už vážně tímhle posedlí. Není snad ani jeden jediný jejich film, kde by tahle scéna s americkou vlajkou chyběla. No ale když tohle přehlédnu, tak s klidem můžu dát dobrých 80%.
Publikováno: 14. května 2007 | Podtrženo sečteno: 80%
Autorka: jaja28 (info o uživatelce, více názorů)

Spiderman 3

Upřímně mě dvojka zklamala takže když jsem se šla koukat na trojku tak to jen tak aby se neřeklo. A asi taky hodně ze zvědavosti. Moc se nestává, že by třeba trojka byla lepší než dvojka většinou to je naopak, ale u tohoto s dvojkou se to nedá srovnat. Líbil se mi o 60% více než dvojka.
Publikováno: 14. května 2007 | Podtrženo sečteno: 100%
Autorka: Džigul (info o uživatelce, více názorů)
Na film sem se těšil, ale už když sem an něj šel tak sem věděl že to nebude žádná bomba. Film splnil moje očekávání. Byl to zajímavý kousek s dobrými efekty, zajímavou hudbou a poutavým dějem, který byl ovšem v některých částech filmu dost roztahaný a na konci filmu bylo na můj vkus až moc nepřemožitelných hrdinů. Je to taková příjemná oddechovka
Publikováno: 14. května 2007 | Podtrženo sečteno: 70%
Autor: Majkee (info o uživateli, více názorů)

Go Spidey!!!!!

No čím to bude, že tady skoro s nikým nesouhlasím? Všichni tady kritizujou výkony herců, hudbu, děj. Ty jo, myslí si, že jsou bůhví jací kritikové, ale já bych vás moc ráda viděla, kdyby jste měli točit Spidermana vy. To by totiž asi dopadlo hodně špatně. Proto bych ráda složila velké díky Raimimu, protože tu trojku udělal naprosto skvěle. Na film jsem se těšila už od první chvíle. Viděla jsem ho při premiéře, kina praskaly ve švech a s upřímným pocitem můžu říct, že celé kino se absolutně bavilo. Za prvé bych ráda zmínila ony vtipné scény, kterých bylo ve filmu spousty. Nejen z redakce, ale taky Peterovy taneční kreace..to je nezapomenutelné. Dále tu máme Spideyho protivníky..Sandman, který byl výborně "udělaný", Venom, který sice působil ve filmu pár minut, ale stačilo to, abych cítila chuť ho uškrtit, a pak Harry, který není tak úplně goblin. Navíc se musí Peter prát sám se sebou, lépe řečeno, se svou temnou stránkou. Ten nápad musím chválit asi ze všech nejvíc, protože je to absolutně něco nového. Zlý protivníci byli i v předešlých dílech i když jich nebylo tolik, ale černý spider-man, to je revoluce. Je to prostě úžasná idea, ono by to někoho mohlo nudit, kdyby byl Spidey pořád jenom hodný. Tobeymu tato změna tolik prospěla....skvěle se vyřádil, ráda bych zmínila poklonu vizážistům, kteří udělali skvělou práci s novou image pro Petera. S tím novým účesem, šel z něho chvílema vážně strach. To byla vlastně moje nej scéna z celého filmu, protože to bylo vážně ...ehm...prostě výborné, no. Hudba krásně zapadala do celého dění, a výkony byli opět skvělé, dokonce lepší než ve dvojce. A to, že tam M.J a Peter nejsou moc spolu..ach jo, možná to někomu nedošlo, ale je to právě o tom, že mají ti dva problémy. Milostného jiskření je tam spousty, ale možná si toho někdo nevšimnul, když se zrovna přehraboval v popcornu. Efekty taky samozřejmě na jedničku, taky jsem se párkrát totálně lekla a bitky jsou taky na úrovni. Na konci si možná i popláčete. Ráda bych aby byla 4 protože tenhle díl skončil otevřeným koncem....co můžeme vědět z jednoho objetí...? A k těm výčitkám o Americe se nebudu ani vyjadřovat. Až Češi natočí Spidermana 4 tak ať si tam klidně tu českou vlajku strčí, ale New York City je bohužel na území U.S.A. Až pojede někdo z vás do New Yorku, ať zvedne hlavu a podívá se, že tam nějaká ta vlajka opravdu visí. K dabingu nemůžu říct nic, protože jsem to viděla v originále (bohudík). Sečteno podtrženo, Spider-Man 3 ve mně zanechal silné pocity a přemýšlela jsem o něm celý zbytek večera. Trojka je pro mě nejlepší díl z celé série, je to o něčem jiném, novém a lepším. Moc chválím a všem doporučuju. Pokud jsem někomu vymetla jeho názor, omlouvám se, ale tohle je jen a čistě můj pocit a názor. Dík
Publikováno: 13. května 2007 | Podtrženo sečteno: 100%
Autorka: beďulka (info o uživatelce, více názorů)

Sejde z očí, sejde z mysli!

Nečekala jsem, že by třetí díl předčíl v čemkoli ten první, ale přesto jsem zklamaná. Při scéně, ve které všemocný Spidy hrdě prolétá na popředí noblesně se vlnící americké vlajky jsem zároveň propadla huronskému smíchu a zároveň mi po zádech přeběhl nevěřícný mráz. Ovšem scéna, kdy Peter nabírá nových dosud nepoznaných sil a má pocit, ze by sklátil všechno co má sukni je kouzelná. A také smekám nad "pískovými" scénami. Ale jinak vesměs...nadpis mého názoru vystihuje vše!
Publikováno: 12. května 2007 | Podtrženo sečteno: 50%
Autorka: Aduš (info o uživatelce, více názorů)
Na tenhle film jsem se těšila jak malá snad už od té chvíle, co jsem vyšla z kina, jak jsem byla na dvojce:)Nejdřív velká sláva, pak si přečtu názory a tak...začalo mě to hlodat, jestli nebude celej film na nic, ale nebyl. Líbil se mi. Efekty skvělý, hudba vynikající ať si říká kdo chce co chce (stejně jako 1 a 2), herci dobří - Tobeymu fakt prospěla ta chvilka "zlejšího" chování, aspoň bylo trocha zábavy, chvilku už mě ta jeho dobrota štvala, takže to se jim povedlo. A scéna při vstupu do francouzské restaurace a celé chování toho recepčního nebo kdo to byl bylo báječný:)A šéfredaktor jako vždy rozesmál. Závěr, jak se Harry dá dohromady s Peterem byl pěknej, jen škoda že umřel...když už to vypadalo, že se usmíří (což se stalo, že jo). na závěr chci vyjádřit svůj negativní vztah k dabingu. NECHÁPU TO!!!!! co to je za blbost dabovat to?už jsem si zvykla na dabovaný animáky, což je logický, když je to hlavně pro děti a tak, ale toto... Brala bych, kdyby mělo každý kino k dispozici 2 verze - dabovanou a s titulkama, aby si lidi mohli vybrat. To by byla demokracie:)Ale co už...s radostí vzpomínám na skvělou jedničku s titulkama a už se těším, jestli bude vůbec i ta čtyřka a jestli bude tak skvělá jak předchozí 3 díly. Můj obdiv k Raimimu:)Dobrá práce;) Nedalo mi to, abych sem nenapsala ještě tohle: Pokud se aspoň trochu zajímáte o kulturu a zvyky američanů, tak byste měli vědět, že v Americe je běžné, že mají vlajky pomalu i zabodnutý v květináčích. A asi když to je v americe, tak je logický, že tam nějaký vlajky budou a zvlášť, pokud tam mají nějakou akci. že mi nemáme vlajky všude, neznamení, že oni je všude mít nebudou. The end.
Publikováno: 12. května 2007 | Podtrženo sečteno: 100%
Autorka: vjera (info o uživatelce, více názorů)

Ach jo

Záporáci-dobrý, efekty-dobrý, děj-předvídatelný. Celej dojem filmu mi zkazil akorát jeden záběr. Je to jak se Spider-man ocitne před americkou vlajkou, to mě dostalo
Publikováno: 11. května 2007 | Podtrženo sečteno: 60%
Autor: Elsovec (info o uživateli, více názorů)

Spíďa 3

Mno já teda když toto všechno čtu, tak nějak se vším nesouhlasím..Mě se třetí díl líbil stejně jako ty předchozí...Občas to bylo zábavné, občas plné emocí a občas i napínavé...a exektry?Ty se mi teda přehnaně líbíli... :-) Všichni si to zahráli moc dobře a myslím si, že ty peníze zbytečné za natočení fakt nebyli...řekl bych, že jsou i horší kraviny za které "si myslim" vyhodili hromadu peněz a opravdu to byl propadák...Všude kam se kouknu tak vidim na všech letácích a časopisech právě jenom Spiďu 3 jak láme světové rekordy...Byl bych moc rád, kdyby příběh pokračoval dál..protože jsem se zase nedozvěděl, jestli spolu Peter a M.J opravdu teda zůstanou...i když jsem slyšel, e třetí díl je závěrem všech triloogií...docela mě to mrzí...Protože třeba Harry Potter...kolikátý už je to díl...a pořád vede...Tak proč né třeba i Spíďa...Njn ale to záleží jenom na Raimim a na hercích zda budou chtít pokračovat dál! :) Když tohle všechno shrnu tak film byl super a já nelituju toho, že jsem za lístek dal tu blbou stovku... :-)
Publikováno: 11. května 2007 | Podtrženo sečteno: 100%
Autor: MikeTM (info o uživateli, více názorů)
Ve srovnání s jedničkou a dvojkou mi tohle připadá výrazně slabší. Filmům podle komiksů zrovna neholduju, ale první dva díly se mi fakt líbily. Tenhle má dobrý efekty, ale jinak je příšerně nudnej, přímo "prošpikovanej" hluchýma místama a spustou sentimentálních scén, který mě u filmů fakt otravujou. Bohužel sou skoro ve všech, jako by si to ti filmaři nemohli projednou odpustit udělovat divákovi morální ponaučení. Ale nebudu se rozčilovat a vrátím se k filmu. Sandman byl udělanej vážně dobře, další efekty taky, soundtrack je celkem povedenej, takže u mě 60 %.
Publikováno: 10. května 2007 | Podtrženo sečteno: 60%
Autorka: baterka (info o uživatelce, více názorů)

Spider-Manovi (ne)zdar

Konečně přišel ten vytoužený okamžik a plna dychtivosti v očích jsem očekávala, kdy vypukne na plátně ta velkolepá podívaná, ale ouha, žádná se nekonala. První šok přišel hned vzápětí -český dabing - proč,proč,proč?!! K ději se zde vůbec vyjadřovat nebudu, co se vizuálních efektů týče, přišlo to jen mně, že na Spider-Manově kostýmu přímo bily do očí "přidělané" díry se šrámy? Nechci hanit celý film, přece jenom by se v něm našlo i něco,co bylo fajný. Za nejlepší část filmu považuji tu,kdy se z roztomilého kluka Petera Parkra stal roztomilý frajírek Peter Parker, no, uznejte Tobey prostě nemá obličej na hajzlíka, ale ty vlasy do čela mu moc sekly, ňam, ňam :o). Co říci na závěr. Byly to celkem fajn 2 hodinky a kousek strávené v kině.
Publikováno: 10. května 2007 | Podtrženo sečteno: 80%
Autorka: Iviva (info o uživatelce, více názorů)

Dobré efekty na nic příběh

No na Spider Mana 3 jsem se hodně těšil. Ael hodně mě to zklamalo. Čekal jsem daleko víc než od dvojky nebo od jedničky ale nedočkal jsem se. Jediné co mě na filmu uchvátilo tak byly dobré efekty. Lidi si myslí že dobré efekty jsou základem filmu. Ale tady to bylo jenom takovou záchranou vestou. Ve filmu jsem se celkem nudil. Boje byly většinou na tenmých místech. Ale ten příběh hrůza a děs. Dávám 60%- 50% efekty 10% herecké obsazení
Publikováno: 9. května 2007 | Podtrženo sečteno: 60%
Autor: MetrixNeo (info o uživateli, více názorů)

propadak...

ja nevim jak vy, ale mě připadal novy díl spider-mana jako dost ubohý výcuc z 1. 2. dílu - jako by už tvůrci nemohli najít nic lepšího, lepší efekty. můj názor utvrzuje i "nadšenost" ostatních návštěvníků kina, kteří po 1,5 hodině začali být dost otrávení a kluci za mnou se bavili o tom jak se jim to nelíbí a na co měli radši jít... navíc mi to celé připadalo až moc dojemné, místy až zbytečně. a dokonce když umíral Harry, neuronila sem ani slzičku... (já, která se rozbrečí u každé kraviny...)
Publikováno: 9. května 2007 | Podtrženo sečteno: 30%
Autorka: punki (info o uživatelce, více názorů)

...

Na třetí pokračování Spider-mana sem se těšil někde už od nového roku. Stále sem sledoval kde jaké ukázky a říkal sem si že to bude dobrej film. A taky mě nezklamal. Hodně dobrej děj, Víc neš dobré efekty (hlavně ten písek ten byl přímo skvělej), a celkově se mi film velice líbil.
Publikováno: 9. května 2007 | Podtrženo sečteno: 100%
Autor: konz (info o uživateli, více názorů)

...

No podle ükázek to vypadalo velmi dobře a taky to takové byla...Spidey.Sandman i Venom byly super a mě se to líbilo dost!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama