Názory 4

1. června 2007 v 1:00 | Venom |  SPIDER-MAN 3

Spider-man 3

Ze začátku musím říct, že Spiderman je můj nejoblíbenější komiksový hrdina a taky musím říct, že toto byl můj nejočekávanější film roku 2007 (no to možná trošku přeháním,na třetího Bourna se těším víc) ale to jsem jen tak odbočil. Před nějakým časem jsem zde napsal recenzi na film 300 a řekl jsem o něm, že je skoro jisté, že je to aspoň pro mě největší zklamání roku, ale že mě třetí Spiderman zklame víc to jsem vážně nečekal. Co mě zaskočilo už od začátku byla strašná nuda u filmu, vážně to vůbec nepřipomínalo dva díly předtím, které mě bavili od začátku až dokonce. Co mě šokovalo dál byl herecký výkon Tobeyho Maguirea, to co zde předvedl je přímo katastrofální. A co mě šokovalo úplně nejvíc je to, že Spider-man 3 je strašná trapárna a musím se přiznat, že už dlouho jsem neviděl tak trapný film jako je toto. Abych jenom nekritizoval tak akční scény (sice jich moc nebylo) byli docela fajn a co se mě líbilo asi nejvíc byla hudba, ale tyto klady ze Spidermana 3 neudělají dobrý film. Co říci závěrem: asi jen to ať nědělají čtyřku. jo a proč dávám 40 %, protože Spidermana jako celkově mám prostě rád. jo a ještě musím říct, že nechápu jak to tady v hlavní recenzi mohlo dostat 80 %.
Publikováno: 19. května 2007 | Podtrženo sečteno: 40%
Autor: LOST (info o uživateli, více názorů)
Film byl super. Od prvního dílu vidíme velký posun v efektech a akci. Dějově je to asi nejnabitější díl. Rozdvojená osobnost Spidermana byla příjemné zpestření, Sandman taky neměl chybu. Byly to příjemně strávené skoro dvě a půl hodiny v kině.
Publikováno: 19. května 2007 | Podtrženo sečteno: 90%
Autorka: freeezy (info o uživatelce, více názorů)
No popravdě se mi to hodnotí těžko. Nejradši bych to odpálil až do horoucích pekel, ale zase je to natočené pěkně, akce nemá chybu a celkově se mi vizuální stránka líbila dost. Hudba taky krásná a už díky tomu musím nějaký procenta dát. To filmu ještě přilepšuje, že Spidey není můj nejoblíbenější komixák. Nicméně tady toho po dějové stránce moc nefunguje. Raimi z Petera udělal dokonale nesympatického floutka a to je celkem překvapivé, když si diváky v předchozích dílech pořád jen získával. Ta přeplácanost vraždy Peterova strýčka mi přišla spíš k pláči, než že bych měl obdivovat scénáristovu představivost a že si jen tak z vesmíru spadne nějakej symbiont, ale no tak ?? Co se týče herců, tak nejlíp mi vychází James Franco. Působil na mě uvolněně a v rámci idiotského scénáře si s postavou počínal nejlépe a nejvíc si ji užíval. Dost mě překvapila topornost Maguira, který nezvládal ani úvod a v přeměně na temnou stranu byl opravdu k smíchu. Ale ono taky hrajte, když je ve filmu všechno honem honem a nakonec je to celý nedomyšlený, překombinovaný. Ten závěr v kavárně si taky mohli odpustit, ale svědčí to o křeči celého filmu. Zklamání je slabé slovo a díky tomu na mě Superman returns působí ještě o málo lépe.
Publikováno: 18. května 2007 | Podtrženo sečteno: 60%
Autor: AdiegoA (info o uživateli, více názorů)

Po třetí

Radši budu stručný. Je to rozhodně nejlepší díl série. Autoři se rozhodně nebáli pořádně se rozšoupnout a 258 mil. $ se na tom taky kladně podepsalo. Hodně akce, ale někdy až moc. Možná moc komixový pro mě narozdíl od předchozích filmů. Celkově sem si to užil, takže krásných 90.
Publikováno: 18. května 2007 | Podtrženo sečteno: 90%
Autor: Arms (info o uživateli, více názorů)
Tak jsem Spideyho zhládl. Kamarád co na tom byl předemnou říkal: "Je to nejlepší díl celé série !!!" Tak jsem čekal, že to bude nejlepší z celé série. Až na pár malých chyb to je nejlepší díl z celé série. O malinko lepší než jednička a o hodně lepší než dvojka. Ze začátku mi to přišlo nudné, ale chápu, filmaří museli nějak udělat to ticho před bouří. Nemusím ani říkat, že tomuto dílu dávají obroské plus efekty se kterými se teda ve filmu nešetří. Se podívejte na takového Sandmana a pochopíte. Líbí se mi na filmu jak se Peterovi všechno hroutí a přibývají mu postupně starosti. Filmaři to nenahrnuli všechno hned, ale polehounku, aby měl divák čas to strávit. Vadilo mi taky, že se tam tak pozdě objevila ta černá hmota a Venom ke konci taky moc nezabodoval. Během filmu spíš řešil Spider-Man svoje problémy než aby se zajímal o zločince kolem. Někdo to vydržet nemusí, ale já mám trpělivost a někdy to bylo i zajímavé. Spider-Man 3 má v sobě i špetku humoru a to mu taky přidalo na hodnotě. Třeba když se z Petera stane "neposlušný chlapeček." Tenhle díl byl nejlepší z celé série. Diváci mohli porovnávat mezi jedničkou a dvojkou, ale kdyby porovnávat nemohli, určitě by film takovou slávu nesklidil. Z pohledu diváka 80 %.
Publikováno: 18. května 2007 | Podtrženo sečteno: 80%
Autor: Petr Firla (info o uživateli, více názorů)
Nejsem si jistý , zda je tento díl nejlepší, efekty napovidají , že ano , děj ne. Filmu dělá ostudu zejména nezvládnutá choreografie. Dlouhou dobu trvalo, než se konečně na plátně objevil Venom. Film rozebírá lidskost Spidermanových nepřátel víc než je zdrávo. Je to nejhorší díl celé série.
Publikováno: 18. května 2007 | Podtrženo sečteno: 40%
Autor: David Fojcik (info o uživateli, více názorů)

akčná telenovela od Marvelu

Čo sa týka akčných scén... dokonalé. Mám rád Marvel filmy a Spidermana som miloval už ako kresleného. Akurát, že tam tvorila akcia 95%. V 3jke je asi príliš veľa ružových scén, ktoré by sa hodili skôr do telenovely. Milostný trojuholník a podobne, to len zbytočne naťahovalo inak dokonalú akciu. Hneď ako režisér zložil ružové okuliare, tak bolo cítiť Spidermana tak ako som si to nedokázal predstaviť. EFEKTY boli dokonalé. Obzvlášť scény so Sandmanom mi otvárali hubu. Paráda. Spomínanú scénu s dokonalou americkou vlajkou nekomentujem. to si ozaj mohli odpustiť. Spiderman je uznávaný na celom svete a toto vypadalo, akoby sa im to nepáčilo... Smutné. Čiže keď zrátam + a -, vychádza mi to nasledovne:
Publikováno: 17. května 2007 | Podtrženo sečteno: 70%
Autor: Kovo (info o uživateli, více názorů)

ach jo

Cekal jsem odtoho mnohem vice. Podle ty reklam co na to bylo, jsem si myslel, ze to bude daleko lepsi. Podle me se uz jen od 1. dilu zhorsujou.
Publikováno: 16. května 2007 | Podtrženo sečteno: 50%
Autor: kubajz_16 (info o uživateli, více názorů)

USA

Jak už tu bylo zmíněno- záběr na úchvatnou, nenahraditelnou americkou vlajku- to fakt nemusím. Je to vážně v mnoha filmech a kazilo mi to celkový dojem. Jinak skvělý, nejlepší ze všech tří! Nemám co dodat, smutnej konec, ale moc hezký!!!
Publikováno: 16. května 2007 | Podtrženo sečteno: 100%
Autorka: SweetySimon (info o uživatelce, více názorů)
Trojka mě docela překvapila. Především vtipem, kterým se příliš filmů o megahrdinech nechlubí. To jak si vykračoval po ulici ve vší sebestřednosti....to bylo hodně fajn, i to jak zpychnul. Co bylo taky dobrý byl čím dál víc se komplikovaný vztah s jeho dívkou, který doslova prožíváte s nimi. Jinak ten nápad s několika záporáky......docela dobrý, přeplácané to nebylo, příběh to mělo....OK
Publikováno: 15. května 2007 | Podtrženo sečteno: 80%
Autorka: HIM.ka (info o uživatelce, více názorů)

3 nejlepší ze třech i když ...

...moc slz, moc zloduchů na jednoho, moc zvratů, chvilku nevím jestli jsem přišel na supermana, sandmana nebo spidermana, druhou chvilku jsem nevěděl který je dobrý a který zlý ale pak se TO ke konci všechno srovnalo a TO bylo pak super vědět že je všechno ok no hlavně jsem si myslel, že sentiment do komixu nepatří... ten je o hrdinech a o jejich výkonech, ale pak jsem názor poupravil a na druhou stranu je TO nový rozměr v komixech a celkově se mi TO moc líbilo hlavně když jsem zjistil že přítelkyně vedle mně pláče společně s hrdinama ... a já čekám na čtyřku protože i když kritika 3 zrušila já myslím že se 4 točit bude. Doporučuju i z toho důvodu že délka je delší než u většiny předešlých komixů...
Publikováno: 15. května 2007 | Podtrženo sečteno: 100%
Autor: oscarsun (info o uživateli, více názorů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama